Uzaktan Ekip Yönetimi

Süre : 11:30-13:00, Online Eğitim

Eğitim Danışmanı : Evren Aksoy

Evren Bey’in videosu için linki tıklayınız https://www.youtube.com/watch?v=_9yYqFnfBBU&t=3s

Program Hakkında:

Uzak ekip yönetimi teknolojik araçlarını kullanarak düzenlenen bu bir günlük programda, neleri doğru yaptığınızı ve hangi konularda gelişim gösterebileceğinizi keşfederek, farklı yerlerde çalışan bireyleri ve ekipleri nasıl başarılı bir şekilde yöneteceğinizi öğrenmeniz amaçlanıyor.  Bu şekilde çalışarak yaratılan önemli engelleri aşmanıza yardımcı olacak araçları, becerileri ve metodolojileri edinerek paylaşılan amaç, süreçler ve kültür etrafında yüksek derecede uyumlu olan yüksek performanslı ekiplere öncülük emeniz ya da bu takımlarda etkili bir oyuncu olmanız amaçlanıyor.

Katılımcı Grubu: Uzaktan ekip yöneten tüm yöneticiler

Program Başlıkları:

Kendim/Davranışlarım

Takımım

Uzaktan Ekip Yönetiminde Temel Prensipler

Tavsiyeler ve Son Söz

Bütünleşik Eğitim Metodolojisi: Programlarımız öncesi, sırası ve sonrasında katılımcılarımız ile ön-test, makale, video linkleri, son-test ve kitap önerileri paylaşılmaktadır. Proje bazlı süreçlerde, LMS portalımız veya Mobil Akademimiz üzerinden kişi bazında gelişim süreci takip edilebilmektedir.

Program Dökümanı: Program sonrası kişilere eğitimlerde anlatılan konuların özetini içeren katılımcı rehberi on-line olarak gönderilmektedir.

Program Stili:

Program, diğer tüm PDR Group şirketlerinin eğitimleri gibi 4 Aşamalı Kirkpatrick Eğitim Ölçümleme Modeli çerçevesinde hazırlanmıştır.