Herkes İçin Telefon Kültürü ve Becerileri

Neden Katılmalı

Kurum kültürü, kuruluşun şeklini, çalışma biçimini, faaliyetlerini ve bu faaliyetlerin sonuçlarını, piyasada duruşunu, iletişimini ve değerlerini temsil eder. Kurumun içinde paylaşılan değerleri ve ortak amaçlarla gitmek istedikleri yönü karşıya ayna gibi yansıtır. Tüketiciler olarak biz bu kültürü tanımak isteriz. Kurumun her yaptığı hareketinde, her çıkan haberinde, sohbetimizde veya reklamlarında bu kültürü anlamaya çalışırız. Bu kültüre kendimizi yakın hissettiğimizde markayı raflardan seçer, rakipleri arasında onu farklı bir yere koyar ve bağlanırız.

Kuruma ulaştığımız her temas noktasında aynı duruşu bekleriz. Temas noktası ve bu kanalda kurduğu iletişim başarılı bir tatla bitmez ise tüm çabalar boşa çıkar. Telefonda iletişim kuran kişi oluşturulmaya çalışılan tüm kurum kültürünü ezip geçmiş, birkaç dakika içinde harcamış olur.

Bu program, kurumun tüm çalışanlarına yarım günlük programlarla, kurum telefonunun kritik başarı faktörlerini öğretir. Bu seminer sonrasında kurumunuzun genel telefon karşılama kurallarını oluşturmuş ve bu standartlarını çalışanlarınıza aktarmış oluruz.

Kimler Katılmalı

Kurumda iç ve dış bordroda çalışan ve masasında telefon bulunan tüm çalışanlar

Hedef Yetkinlikler

  • Arayanın ihtiyacını anlamak
  • Profesyonel nezaket

Seminerin Hedefleri

Herkes İçin Telefon Kültürü ve Becerileri” semineri sonunda katılımcılar

  •   Telefon iletişiminin farklılıkları
  •   Kurum kültürünün telefonda yansıtılması
  •   Telefonda iletişimin kritik faktörleri
  •   Etkin telefon görüşmeleri ile daha verimli sonuçlar elde edilmesi konularında yeni bir bakış açısı kazanacaklardır

Eğitim Metodolojisi

İnteraktif ve kapsamlı bilgi paylaşımı