Eğitime Nasıl Kayıt Verebilirim?

Eğitimlerimize kayit vermek için 3 kolay seçeneğimiz var:

  1. E-posta - info@pdropenplatform.com adresine katılmak istediğiniz eğitimin adını ve tarihini yazarak e-posta gönderebilirsiniz.
  2. Web - adresimizdeki formu doldurup “gönder” tusuna basabilirsiniz.
  3. Faks - : Kayıt talebinizi (0216) 409 19 66 numarali faksımıza gönderebilirsiniz.

Kaydınızı verirken lütfen, katılmcının tam adını ve soyadını, kurumun adını, ünvanını, adresini ve faturanin gönderileceği adresi eklemeyi unutmayiniz.

Ödemeyi Nasıl Yaparım?

Ödeme konusunda esnek çözümler sunuyoruz, size sadece bunlar arasından kendinize en uygun olanı seçmek kalıyor.

Eğitim ödemelerinizi nakit olarak, kredi kartı ile ve banka transferi ile yapabilirsiniz. Bu konuda daha detaylı bilgi için lütfen bize info@pdropenplatform.com adresimizden ulaşın.

Eğitimlerin başlama ve bitiş saatleri hakkında bilgi verir misiniz?

Eğitimler sabah saat 9:30’da başlar ve öğleden sonra 16:30’da sona erer, bu süreye öğle yemeği ve ara ikramlar için ayrılan süreler de dahildir.

Eğitimciler Kimlerdir?

Tüm eğitim programlarımız konularında uzman ve deneyimli danışmanlarımız tarafindan verilir. Danışmanlarımız; örnek gösterilen sunuş tekniklerine sahip, eğitim verdikleri alanda deneyim sahibi uzman eğitim danışmanlarıdır.

Danışmanlarımıza dair daha detaylı bilgiyi bizden alabilirsiniz.

Ücrete Neler Dahildir?

Katılım ücreti kapsamı şekilde hazırlanmış eğitim dökümanlarını ve ikramları içerir.

Bir eğitimde kaç katılımcı olabiliyor?

Eğitimlerimizde her katılımcımız en iyi şekilde eğitimden fayda alabilsin diye katılımcı sayılarını sınırlı tutuyoruz.

2018 yılındaki open egitimlerde katılımcı sayımız ortalama 14 kişi oldu, bununla birlikte bazi eğitimlerdeki maksimum katılımcı sayısı içerik ve uygulama akışlarına göre daha az kişi de olabiliyor.

Sertifika alabiliyor muyuz?

Evet. Eğitimi tamamladığınızda PDR Open Platform bünyesinde eğitimi veren şirketin sertifikasını alabiliyorsunuz.

Eğitime gelirken yanımızda getirmemiz gereken şeyler var mı?

Finans ve Rakamlari Okuma dışındaki tüm eğitimlerde ihtiyacınız olacak dökümanları biz PDR Open Platform olarak sağlıyoruz. Bu iki baslıkta katılımcılar kendi hesap makinalarını veya excel dosyalarını kullanmak isteyebiliyorlar.

Ne Giymeliyiz?

PDR Open Platform eğitimleri için belirli bir kıyafet kodu bulunmuyor. Biz eğitimlerimizin keyifli ve rahatlatıcı bir atmosferde geçmesini istiyoruz. Katılımcılarımızın pek çoğu eğitime gelirken smart/casual olarak nitelendirilen kıyafet kodunu tercih ediyor.

Kaydımı iptal etmek istersem?

İptal taleplerinizi yazılı olarak egitimden 3 hafta önce bize iletmenizi bekliyoruz. Sistemimiz; egitim kaydının iptal edilmesi durumunda her katılımcı için 100.-USD fatura ediyor, ödenen eğitim ücretinin geri ödemesi yapılmıyor. Bununla birlikte egitime sizin yerinize katılabilecek bir başka katılımcınızın kaydını alabiliyoruz.

BU SAYFAYI PAYLAŞIN