Tutkulu, Dönüşümcü, İlham Verici, Keyifli, Kapsayıcı ve Yetkin

Tüm Eğitim programlarımız Türkiye’de kendi alanlarında birer yıldız olarak nitelendirilen PDR Group Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanları tarafından verilir.

PDR Group Danışmanlarının becerileri, işe alım kriterleri, eğitim süreçleri sektör için her zaman bir model olmuştur. PDR Group Danışmanlarının güçleri ve uzmanlıkları senede yaklaşık 4000 gün eğitim programını 3500 farklı kuruluşun yaklaşık 600.000 çalışanına ulaştırmasından gelir.

30 yıla yakın bir süredir yaklaşık 100.000 gün ve her eğitimden 5 üzerinden 4,85 memnuniyet oranını yakalamak kolay iş değildir. PDR Group Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanları  1989 yılından bu yana zorlu seçme süreçlerinden geçerek mükemmel eğitimciler olarak kendilerini sektörde kanıtlamışlardır ve eğitimler süresinde her bir katılımcımıza en iyi desteği başarıyla verirler.

PDR Open Platform ile çalışan tüm danışmanlarımız; eğitim ve gelişim uygulamaları konusunda bilgili, farklı sektörlerde kazandıkları derinlemesine tecrübe ile zengin ve parlak sunum becerilerine sahip profesyonellerdir ve PDR Open Platform ile çalışmak üzere son derece detaylı ve dikkatli seçme süreçlerinden geçmişlerdir.

PDR Open Platform olarak eğitimlerimizin kalitesi konusunda tutkuya varan derecede hassasız. Katılımcılarımızın hak ettiği en iyi eğitim hizmetini almalarını garanti altına almak adına tüm danışmanlarımız düzenli olarak takip edilir, değerlendirilir ve eğitimler ile desteklenirler.

Danışmanlarımız her eğitim programında her zaman aşağıda paylaştığımız değerleri yaşar ve yaşatırlar:

İşlerine Tutku ile Bağlıdırlar – Danışmanlarımız yaptıkları işi gönülden severler ve bu tutku tüm süreçlerde kendini gösterir.

Dönüşümcüdürler – Programlarımız; organizasyonların ve bireylerin daha iyiye doğru dönüşümüne ilham verir.

Düşünmeye Sevkederler – Aynalama ve karşılıklı konuşma yöntemleri ile bireylerin standart düşünme sistemlerine takılmalarına meydan okuruz.

İlham Vericidirler – Programlarımız her zaman hatırlarda harika anılarla kalır!

Keyiflidirler – Hayat keyif almayı ertelemeyecek kadar kısa ve biz PDR Group’ta bunu çok iyi bilir ve uygularız.

Kapsayıcıdırlar – Hedeflerinize ulaşmak için sizinle bir iş ortağı gibi çalışırlar.

Yeteneklidirler – PDR Group’taki 35 Danışmanımız geniş bir yetkinlik alanında size ihtiyaçlarınız konusunda destek olmaya hazırdırlar.

PDR Group Danışmanları 50 ülkelik dünyanın en büyük eğitim danışmanlık networkunun bir parçası oldukları ve senede binlerce gün eğitim deneyimi paylaştıkları için hem kendi eğitim ve danışmanlık becerilerini keskinleştirir, hem de bilgi düzeylerini yerel ve global ölçekte güncel tutarlar. Danışmanlarımız, pek çok uluslararası projede proje lideri ve danışman olarak rol alırlar ve bu sayede bakış açılarını genişletmek ve öğrenme deneyimlerini zenginleştirme fırsatı bulurlar.

 

BU SAYFAYI PAYLAŞIN