PDR 30. Yıl Grubu

PDR Group olarak 30. Yılımızda, kendiniz ve kurum çalışanlarınızın eğitim ve gelişim süreçlerinde avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz adına LinkedIn’de üye olabileceğiniz PDR 30. Yıl Grubu oluşturduk.

LinkedIn üzerinden https://www.linkedin.com/groups/8765179 PDR 30. Yıl Grubu’na üye olarak PDR Group şirketlerinin Genel Katılıma Açık Seminer, Kuruma Özel Eğitimler, E-Learning, Webinar ve Ölçümleme Hizmetlerindeki indirimlerinden ve avantajlı paketlerinden yararlanabilirsiniz.

  • PDR 30. Yıl Grubu Nedir?

PDR 30. Yıl Grubu, tüm kurum çalışanlarının eğitim ve gelişim süreçlerinde alacakları hizmetler için avantajlı kampanyalardan yararlanmalarını sağlamayı hedefleyen bir Linkedin grubudur. Bu gruba LinkedIn üzerinden üye olan kişiler, PDR Group’a bağlı şirketler olan PDR International, CC Academia ve PDR Open Platform’un sağladığı tüm eğitim ve gelişim çözümlerindeki avantajlı paketlerden, indirimlerden ve paylaşımlardan yararlanabilecektir.

  • PDR 30. Yıl Grubu’na Nasıl Üye Olabilirim?

PDR 30. Yıl Grubu’na üye olmak için https://www.linkedin.com/groups/8765179 linkine tıklamanız yeterlidir. Grup yöneticilerimiz talebinizi aldıktan kısa süre içinde sizi PDR 30.Yıl grubuna ekleyecektir.

  • PDR 30. Yıl Grubu’na Kimler Üye Olabilir?

Kurumsal iş hayatında çalışan, kendisi ve çalışanları için eğitim ve gelişim süreçlerini planlayan herkes PDR 30. Yıl Grubu’na katılabilir. Bir kuruma bağlı birden fazla kişi PDR 30. Yıl Grubuna üye olabilir. Bu durumda, o kurum, kampanyaya bağlı belirtilen sayıdaki avantajlardan yararlanabilir.

  • “PDR 30. Yıl Grubuna” Yönelik Avantajlar Nelerdir?

Grup üyeleri, PDR Group şirketlerinin belirlemiş olduğu avantajlı kampanyalardan öncelikli haberdar olurlar.

PDR 30. Yıl Grubu’na üye olan tüm kişiler, yayınlanmış kampanyaların belirlenen süreleri içerisinde faydalanabilirler.

İş Dünyasına yönelik güncel konularda grup üyeleriyle fikir alışverişinde bulunabilirler.

PDR Group şirketlerinin eğitim tanıtım toplantılarına öncelikli kayıt verme imkânı kazanırlar.

Siz de PDR 30. Yıl Grubu’na üye olmak için https://www.linkedin.com/groups/8765179 linkini tıklayarak gruba katılabilir, kampanyalar hakkında bilgi almak için spancaroglu@pdropenpatform.com e-mail gönderebilirsiniz.

BU SAYFAYI PAYLAŞIN