PDR Open Platform, en farklı organizasyonların bile ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek kalitede eğitim programları sunar.

PDR Open Platform sayesinde en iyi kalitede eğitim hizmetini en rekabetçi fiyatlar ile alacağınıza emin olabilirsiniz.

Mükemmel hizmet ve kalite sizin için tek başına yeterli değilse, kendinizin, takımınızın ve organizasyonunuzun potansiyelini ortaya çıkarmak adına PDR Open Platformu kullanmak için işte diğer nedenler:

Katılımcı Odaklı Yaklaşım

PDR Open Platform, her katılımcının ihtiyacına odaklanarak çalışanlarınızın potansiyelini ortaya çıkarmayı hedefler.

Tüm eğitim programlarımız Türkiye’de kendi alanlarında birer yıldız olarak tanınan PDR Group Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanları tarafından verilir. PDR Group Danışmanlarının becerileri, işe alım kriterleri, eğitim süreçleri sektör için her zaman bir model olmuştur.

PDR Group Danışmanlarının güçleri ve uzmanlıkları bugüne kadar yılda ortalama yaklaşık 4000 gün eğitim programını 3500 farklı kuruluşun yaklaşık 600.000 çalışanına ulaştırmasından gelir. 27 yıldan beri yaklaşık 80.000’i aşan eğitim gününde her eğitimden 5 üzerinden 4,85 memnuniyet oranını yakalamak kolay iş değildir.

PDR Group Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanları 1989 yılından bu yana zorlu seçme süreçlerinden geçerek mükemmel eğitimciler olarak kendilerini sektörde kanıtlamışlardır.

Fark Yaratma Tutkumuz

PDR Group Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanları; organizasyonlar için, ihtiyaç ve beklentilerine en uygun gelişim programlarını tasarlama ve uygulama konusunda yüksek yetkinliğe sahiptirler. PDR Group’ta bizler fark yaratma konusunda tutkuluyuz.

Danışmanlarımız,

  • İşlerine Tutku ile Bağlıdırlar – Danışmanlarımız yaptıkları işi gönülden severler ve bu tutku tüm süreçlerde kendini gösterir
  • Dönüşümcüdürler – Programlarımız; organizasyonların ve bireylerin daha iyiye doğru dönüşümüne ilham verir.
  • Düşünmeye Sevkederler – Aynalama ve karşılıklı konuşma yöntemleri ile bireylerin standart düşünme sistemlerine takılmalarına meydan okuruz.
  • İlham Vericidirler – Programlarımız her zaman hatırlarda harika anılarla kalır!
  • Keyiflidirler – Hayat keyif almayı ertelemeyecek kadar kısa ve biz PDR Group’ta bunu çok iyi bilir ve uygularız.
  • Kapsayıcıdırlar – Hedeflerinize ulaşmak için sizinle bir iş ortağı gibi çalışırlar.
  • Yeteneklidirler – “PDR Group’taki 35 Danışmanımız geniş bir yetkinlik alanında size ihtiyaçlarınız konusunda destek olmaya her zaman hazırdırlar.

ÖSS Eğitim Felsefemiz "Öncesi – Sırası – Sonrası"

Hepimiz çok iyi olduğunu ve gereken her şeyi öğretip kapsadığını düşündüğümüz eğitim programlarına katılmışızdır. Hemen her birinden sonra öğretilenleri unutur ve eski alışkanlıklarımıza geri döneriz.

PDR Open Platform’da biz bunun olmaması için tutku ile çalışırız ve organizasyonların ve katılımcılarımızın yaptıkları yatırımın en yüksek düzeyde karşılanması ve gelecekteki iş performansının artması için her şeyin yolunda gittiğinden emin oluruz.

PDR Group’ta “Öncesi – Sırası- Sonrası” adını verdiğimiz bir felsefemiz var, sürdürülebilir başarı için bu prensibe her zaman güveniriz.

  • Öncesi (Before) – En iyi çözümleri üretmek için sizlerle birlikte çalışır, katılımcıları eğitim programlarına hazırlar ve ulaşılmak istenen hedefin herkes tarafından açık ve net anlaşıldığından emin oluruz.
  • Sırası (During) – Eğitimlerimizde pek çok aktivite kullanır ve katılımcılarımızın öğrendiklerini hatırlamaları ve kullanmaları için eğitim ile katılımcı arasında güçlü bir bağ kurarız. Tek taraflı anlatıma dayanan klasik eğitimleri hiçbirimiz hatırlamayız, hatırladıklarımız en çok keyif aldığımız derslerdir, işte bu yüzden PDR Group’ta biz keyif alarak öğrenmek/öğretmekten yanayız!
  • Sonrası (After) – Eğitimlerimizin başarısı, nasıl takip edildiği ile doğrudan bağlantılıdır. Eğitimlerimizde paylaştığımız bilgi ve becerilerin işe geri döndükten sonra nasıl performansa dönüşebileceği konusunda tavsiyelerimizi paylaşmaya her zaman hazırız. Yoğun etkileşim içeren eğitimlerimiz, stratejik değer katmak, günlük iş yönetimi insanın etkin yönetimi ve müşteri hizmetleri alanlarında organizasyonlara değer katmak için tasarlanmıştır.

Çeşitlilik

Seminer konusu çeşitliliği ile Türkiye’nin en kapsamlı yüz yüze eğitim tedarikçisi olan PDR Open Platform, organizasyonların ve bireylerin değişen ihtiyaçlarına en uygun alternatifleri sunmak için eğitimlerini sürekli yeniler ve geliştirir. Geniş alternatiflerle dolu güncel eğitimlerimiz ile ihtiyacınız ne olursa olsun size aradığınızı sunabileceğimizden eminiz.

Pazardaki devamlılığımız ve tutarlılığımız

Kurulduğumuz 1989 yılından bu yana kurumsal eğitim pazarının lideriyiz. 30 yıla yakın deneyimimiz ile bireylerin ve organizasyonların değişen ihtiyaçlarını anlama kapasitemiz bizi pazarın en önde gelen kuruluşlarından biri yaptı.

PDR Open Platform olarak PDR Group’un deneyimini kullanarak 80.000’in üzerinde başarılı eğitim gününü, 3.500’ün üzerinde organizasyondan katılan 650.000’den fazla bireysel katılımcımız ile paylaşıyoruz ve bu rakamlar sayesinde eğitim deyince akla ilk biz geliyoruz.

Geçen yıllarda, PDR Open Platform, 1.500’den fazla organizasyondan 20.000’den fazla katılımcıyı düzenlediği 3.000 seminer ile destekledi.

BU SAYFAYI PAYLAŞIN