PDR Open Platform, PDR Group bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerin Genel Katılıma Açık Seminerlerini düzenleyen bir grup şirketidir.

Genel Katılıma Açık Seminerler ile Şirkete Özel Seminerler arasındaki dinamiklerin farklı olması nedeniyle, PDR Open Platform çatısı altında düzenlenen bu seminerler, genel olarak standart içeriklerle verilmekte, şirketlere belli bir konuda eğitim ve gelişim ihtiyacı olan az sayıda çalışanının PDR Group seminerlerinden faydalanabilmesini hedeflemektedir.

PDR Open Platform Yıllık Eğitim Takvimi, yılın iki yarısına yönelik olarak iki kez yayınlanır ve ilan ettiğimiz eğitimler %100’e yakın bir oranda gerçekleşir. PDR Open Platform seminerlerinden bazılarına dönemsel olarak daha fazla talep olduğu takdirde, ek seminerleri tarihlendiririz ve bunun müşterilerimizle paylaşırız.

PDR Open Platform Satış Danışmanları, herhangi bir seminer ile ilgili kayıt verdiğiniz takdirde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde öğrenmeye çalışır ve özellikle fazla sayıda çalışanınız aynı seminere katılacaksa, sizi daha ucuz bir çözüm olan şirkete özel seminer almanız konusunda yönlendirir. Bu çerçevede, tüm PDR Group şirketleri ile PDR Open Platform arasında düzenli ve sistematik bir bilgi akışı ve koordinasyon kurmak işimizin bir parçasıdır ve temel hedef, müşterilerimizin seminerlerimizi en uygun koşullarda ve etkin bir şekilde alabilmesini sağlamaktır.

PDR Open Platform Seminerleri aşağıdaki ana başlıklarda verilmektedir:

  • Profesyonel ve Kişisel Beceri Geliştirme Eğitimleri
  • Organizasyonel Becerileri Geliştirme Eğitimleri
  • Stratejik İK Yönetim Becerileri Eğtimleri
  • Çağrı Merkezi Becerileri ve Çağrı Merkezi Kültürü Geliştirme Eğitimleri
  • Müşteri Hizmet Kalitesi Becerileri Eğitimleri
  • Satış Yönetimi ve Satış Gücü Geliştirme Eğitimleri

Tüm PDR Open Platform Seminerleri sonunda katılımcılar katılım sertifikası alırlar ve eğitimin kalıcılığı açısından, öncesi ve sonrasında kendileriyle kurulan ilişkilerde eğitim ile ilgili destekleyici bilgi ve ipuçları yanında öğrendiklerini hayata geçirebilmeleri için ipuçlarını paylaşırız.

PDR Open Platform tarafından düzenlenen genel katılıma açık eğitimler, çeyrek asırdan beri Türkiye’de katılımcıların diğer seminerlerle ile karşılaştırılmayacak kadar yüksek bir memnuniyet oranına ulaşmışlar ve Şirkete Özel Eğitimler için çok önemli bir referans kaynağı olmuşlardır.

BU SAYFAYI PAYLAŞIN