PDR Group

Kısaca, biz, Liderlik ve Yönetim, Markalaşmış Müşteri Hizmeti, Markalaşmış Kurum Kültürü, Organizasyonel Gelişim, Satış Gücü Geliştirme ve Çağrı Merkezi alanlarındaki çözümlerimizi Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi’ni esas alarak müşterilerine sunan Türkiye’nin kurumsl eğitim ve danışmanlık alanındaki lider grubuyuz.

1989’da kurulan TMI Türkiye’nin zaman içinde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda artan talepleri nedeniyle gelişen çözümler yeni know-how’lar gerektirdikçe, en mükemmel hizmeti sunabilmek için her yeni çözümü değişik şirketler altında bağımsız, sadece ilgi alanına özel Telephone Doctor Turkey, PDR-HR, PDR Sales Force Consulting, PDR Open Platform gibi şirketler kurduk ve bunları birbiriyle de çalışabilen, birbirini destekleyen ve tamamlayan sinerjik bir yapıda PDR Group adı altında birleştirdik.

Biz, bilgi birikimine ve uzmanlığa inanan bir eğitim ve danışmanlık kuruluşuyuz. Bu nedenle, danışanlarımıza vereceğimiz her hizmet ile ilgili dünyada denenmiş ve kendisini ispatlamış bilgi birikimleriyle temas kurduk, onlarla temsilcilik anlaşmaları imzalayıp Çözüm Ortağı olduk, her biri konusunda uzman olan bu kuruluşların bilgi birikimlerini birbirleriyle harmanladık ve Türk insanının kültürüne uygun çözümler yarattık.

Sadece bunlarla yetinmedik. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve değişen istekleri doğrultusunda bilmediğimiz hiçbir konuda bilirmiş gibi davranmadık. Yetmediğimiz her konuda dünyada ve Türkiye’de o konuda uzmanlığı tescilli olan ve çalışma kültürümüze uygun şirketler ile Stratejik Çözüm Ortaklıkları kurduk, hem biz geliştik, hem onları geliştirdik hem de müşterilerimizi…

Böylece, 1989’da çıktığımız yolda bugüne kadar beri Türkiye’nin hemen her sektöründe faaliyet gösteren 3.000’den fazla şirketinin her kademedeki 700.000’den fazla çalışanının iş ve özel hayatında daha verimli, daha iyi ilşkiler kurarak ve daha kaliteli iş yapmalarını sağlamalarına yönelik eğitimleri 100.000 günü aşan sayıda verebilecek, sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da bile benzerine zor rastlanan bir eğitim grubu haline geldik.

Bugün 40’ı eğitim danışmanı olan 75 kişilik bir şirketiz ve gücümüzün ne olduğunu biliyoruz. Türk iş hayatının değişimine katkıda bulunduk, o değiştikçe, biz değiştik ve geliştik ve bugün artık bu sinerjik yapıyı Türkiye dışına nasıl taşıyacağımız konusundaki planlarımızı uygulamaya koyar hale geldik. Bu zamana kadar çözüm ortaklarımızın uluslararası projelerinde sağladığımız katkılar ve göstermiş olduğumuz üstün performans ile global bir şirket olacağımıza inanıyor ve kendimize güveniyoruz.