PDR ICMA

PDRICMA; Türkiye’de eğitim ve danışmanlık sektörünün en köklü, öncü ve kurumsal kuruluşu olan PDR Group şirketlerinden biridir. PDR Group şirketleri olan PDR International, CC Academia, PDR InSight ve PDR Open Platform; bireyler, takımlar ve kurumların performanslarını artırmaları, sürdürülebilir farkındalık, değişim ve dönüşüm sağlamaları amacıyla eğitim/gelişim ve danışmanlık hizmetleri sunar.

PDR Group olarak, 1989-2017 yılları arasında global ölçekte kurumsal değişim projeleri yürüttük. Bugün, dünyadaki eğitim ve gelişim faaliyetlerindeki yenilikleri, Türkiye’de 4200’ün üzerinde kurumun, 800.000’in üzerindeki katılımcısıyla, gerçekleştirdiğimiz eğitim ve seminerlerde sunuyor ve sektöre öncülük etmenin gururunu yaşıyoruz.

1989’dan bu yana “Önce İnsan” felsefesini sektöre armağan eden PDR Group olarak, 75 kişilik ekibimiz ve 40 danışmanımızın gücüyle, 32.yılımıza doğru emin adımlarla ilerliyoruz. ‘‘Gelişime, paylaşıma ve dönüşüme ilham verme’’ amacımız doğrultusunda 2020 yılı Eylül ayında PDRICMA/PDR International Coaching & Mentoring Academy’yi kurduk.

Koçluk felsefesini ve duruşunu içselleştirmiş, evrensel değerlerle donanmış ICF Unvanlı Profesyonel Koç ve Mentorlarımızdan oluşan PDRICMA ekibimizle sizlere, bu yolculuğunuzda ihtiyacınız olan tüm konularda destek olmak üzere ICF Akreditasyon Sürecinde olan Profesyonel Koçluk Sertifikasyon Programlarımızı, Bireysel ve Kurumsal Koçluk Hizmetlerimizi sunuyoruz.