Türkiye Kurumsal Eğitim Süreçleri Araştırması 2021

PDR Group olarak, 2020 yılında Türkiye’de faaliyet gösteren şirketlerin Kurumsal Eğitim ve Gelişim süreçlerini araştırmaya ve mevcut durum raporunu katılan tüm İnsan Kaynakları, Eğitim ve Gelişim Profesyonelleri ile paylaşmak adına sektördeki en kapsamlı “Türkiye Kurumsal Eğitim Süreçleri Araştırması”nı gerçekleştirdik.

PDR Group olarak 32. yılımıza doğru emin adımlarla ilerlerken, ikinci araştırmamız "Türkiye Kurumsal Eğitim Süreçleri Araştırması – 2021"yi sizlerle buluşturuyoruz. Araştırmamızın en kapsamlı sonuçları verebilmesi için katılımcı firma sayısının en yüksek seviyede olması birincil önceliğimizdir.

İnsan Kaynakları, Eğitim ve Gelişim departmanlarında çalışan profesyonellerin katılımını hedefleyen araştırma sonrası:

Sektör- Firma Yapısı ve Büyüklüğüne göre,

  • Covid-19 Kurumların Eğitim ve Gelişim Planlamalarını Nasıl Etkiledi?
  • Türkiye’de Araştırmaya Katılan Kurum Sayısı
  • Katılan Kurumlardaki Eğitim ve Gelişim Departmanında Çalışan Kişi Sayısı
  • Yıllık Eğitim Planlama Dönemleri
  • 2020-2021 Yıllık Eğitim Yatırımları
  • Kurumsal Eğitim Konuları
  • Kişi Başı Eğitim Saatleri
  • Kullanılan Eğitim Yöntemleri
  • Eğitim Etkinliğinin ve Yatırımların Ölçümlenmesi
  • 2021 de Kurumlarda En Çok Tercih Edilen Öğrenme Modelleri ve Eğitim Başlıkları


Kategorilerinin ve alt başlıklarının sonuçları, daha sonra duyuracağımız tarihe kadar araştırmaya katılan tüm kurumlarla, detaylı bir raporla eylül ayındaki konferansımız sonrasında ücretsiz olarak paylaşılacaktır.

Araştırmamız 4 Ocak 2021 - 29 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Araştırmaya katılan kurumların isimleri KVKK kapsamında gizli tutulmaktadır.

“Türkiye Kurumsal Eğitim Süreçleri Araştırması-2021” nin sonuçları, 11 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirilecek Mega On-Line konferansımızda, İnsan Kaynakları, Eğitim, Gelişim ve Yönetim profesyonellerinin ve değerli konuklarımızın katılımıyla değerlendirilecektir.

Her kurumdan bir kişinin katılabileceği araştırmamıza egitimarastirmasi2021@pdrinternational.com.tr adresine e-mail atarak katılabilir ya da araştırmaya katılmasını istediğiniz İnsan Kaynakları ve/veya Eğitim Yöneticinizi e-mail adresimize yönlendirebilirsiniz.

Bununla birlikte araştırmanın verimliliğini ve iletişimini arttırmaya yönelik olarak Türkiye’de faaliyet gösteren tüm şirketlerin, İnsan Kaynakları, Eğitim ve Gelişim Profesyonellerinin katılabileceği https://www.linkedin.com/groups/8765179/ linkine girerek siz de bu gruba üye olabilir, araştırmamız ile ilgili güncel bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

BU SAYFAYI PAYLAŞIN