PDR Open Platform, PDR Group bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerin Genel Katılıma Açık Seminerlerini düzenleyen bir grup şirketidir. Kurulduğu 1989 yılından itibaren 80.000’in üzerinde başarılı eğitim gününü, 3.500’ün üzerinde organizasyondan katılan 650.000’den fazla bireysel katılımcısı ile paylaşmıştır.

Genel Katılıma Açık Seminerler ile Şirkete Özel Seminerler arasındaki dinamiklerin farklı olması nedeniyle, PDR Open Platform çatısı altında düzenlenen bu seminerler, genel olarak standart içeriklerle verilmekte, şirketlere belli bir konuda eğitim ve gelişim ihtiyacı olan az sayıda çalışanının PDR Group seminerlerinden faydalanabilmesini hedeflemektedir.

PDR Open Platform Satış Danışmanları, herhangi bir seminer ile ilgili kayıt verdiğiniz takdirde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde öğrenmeye çalışır ve özellikle fazla sayıda çalışanınız aynı seminere katılacaksa, sizi daha ucuz bir çözüm olan şirkete özel seminer almanız konusunda yönlendirir. Bu çerçevede, tüm PDR Group şirketleri ile PDR Open Platform arasında düzenli ve sistematik bir bilgi akışı ve koordinasyon kurmak işimizin bir parçasıdır ve temel hedef, müşterilerimizin seminerlerimizi en uygun koşullarda ve etkin bir şekilde alabilmesini sağlamaktır.

PDR Open Platform Seminerleri aşağıdaki ana başlıklarda verilmektedir:

 • Profesyonel ve Kişisel Beceri Geliştirme Eğitimleri
 • Organizasyonel Becerileri Geliştirme Eğitimleri
 • Stratejik İK Yönetim Becerileri Eğtimleri
 • Çağrı Merkezi Becerileri ve Çağrı Merkezi Kültürü Geliştirme Eğitimleri
 • Müşteri Hizmet Kalitesi Becerileri Eğitimleri
 • Satış Yönetimi ve Satış Gücü Geliştirme Eğitimleri

Tüm PDR Open Platform Seminerleri sonunda katılımcılar katılım belgesi alırlar ve eğitimin kalıcılığı açısından, öncesi ve sonrasında kendileriyle kurulan ilişkilerde eğitim ile ilgili destekleyici bilgi ve ipuçları yanında öğrendiklerini hayata geçirebilmeleri için ipuçlarını paylaşırız.

Mükemmel hizmet ve kalite sizin için tek başına yeterli değilse, kendinizin, takımınızın ve organizasyonunuzun potansiyelini ortaya çıkarmak adına PDR Open Platformu kullanmak için işte diğer nedenler:

Katılımcı Odaklı Yaklaşım

PDR Open Platform, her katılımcının ihtiyacına odaklanarak çalışanlarınızın potansiyelini ortaya çıkarmayı hedefler.

Tüm eğitim programlarımız Türkiye’de kendi alanlarında birer yıldız olarak tanınan PDR Group Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanları tarafından verilir. PDR Group Danışmanlarının becerileri, işe alım kriterleri, eğitim süreçleri sektör için her zaman bir model olmuştur.

PDR Group Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanları 1989 yılından bu yana zorlu seçme süreçlerinden geçerek mükemmel eğitimciler olarak kendilerini sektörde kanıtlamışlardır.

Fark Yaratma Tutkumuz

PDR Group Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanları; organizasyonlar için, ihtiyaç ve beklentilerine en uygun gelişim programlarını tasarlama ve uygulama konusunda yüksek yetkinliğe sahiptirler. PDR Group’ta bizler fark yaratma konusunda tutkuluyuz.

Danışmanlarımız,

 • İşlerine Tutku ile Bağlıdırlar – Danışmanlarımız yaptıkları işi gönülden severler ve bu tutku tüm süreçlerde kendini gösterir
 • Dönüşümcüdürler – Programlarımız; organizasyonların ve bireylerin daha iyiye doğru dönüşümüne ilham verir.
 • Düşünmeye Sevkederler – Aynalama ve karşılıklı konuşma yöntemleri ile bireylerin standart düşünme sistemlerine takılmalarına meydan okuruz.
 • İlham Vericidirler – Programlarımız her zaman hatırlarda harika anılarla kalır!
 • Keyiflidirler – Hayat keyif almayı ertelemeyecek kadar kısa ve biz PDR Group’ta bunu çok iyi bilir ve uygularız.
 • Kapsayıcıdırlar – Hedeflerinize ulaşmak için sizinle bir iş ortağı gibi çalışırlar.
 • Yeteneklidirler – “PDR Group’taki 35 Danışmanımız geniş bir yetkinlik alanında size ihtiyaçlarınız konusunda destek olmaya her zaman hazırdırlar.

ÖSS Eğitim Felsefemiz "Öncesi – Sırası – Sonrası"

Hepimiz çok iyi olduğunu ve gereken her şeyi öğretip kapsadığını düşündüğümüz eğitim programlarına katılmışızdır. Hemen her birinden sonra öğretilenleri unutur ve eski alışkanlıklarımıza geri döneriz.

PDR Open Platform’da biz bunun olmaması için tutku ile çalışırız ve organizasyonların ve katılımcılarımızın yaptıkları yatırımın en yüksek düzeyde karşılanması ve gelecekteki iş performansının artması için her şeyin yolunda gittiğinden emin oluruz.

PDR Group’ta “Öncesi – Sırası- Sonrası” adını verdiğimiz bir felsefemiz var, sürdürülebilir başarı için bu prensibe her zaman güveniriz.

 • Öncesi (Before) – En iyi çözümleri üretmek için sizlerle birlikte çalışır, katılımcıları eğitim programlarına hazırlar ve ulaşılmak istenen hedefin herkes tarafından açık ve net anlaşıldığından emin oluruz.
 • Sırası (During) – Eğitimlerimizde pek çok aktivite kullanır ve katılımcılarımızın öğrendiklerini hatırlamaları ve kullanmaları için eğitim ile katılımcı arasında güçlü bir bağ kurarız. Tek taraflı anlatıma dayanan klasik eğitimleri hiçbirimiz hatırlamayız, hatırladıklarımız en çok keyif aldığımız derslerdir, işte bu yüzden PDR Group’ta biz keyif alarak öğrenmek/öğretmekten yanayız!
 • Sonrası (After) – Eğitimlerimizin başarısı, nasıl takip edildiği ile doğrudan bağlantılıdır. Eğitimlerimizde paylaştığımız bilgi ve becerilerin işe geri döndükten sonra nasıl performansa dönüşebileceği konusunda tavsiyelerimizi paylaşmaya her zaman hazırız. Yoğun etkileşim içeren eğitimlerimiz, stratejik değer katmak, günlük iş yönetimi insanın etkin yönetimi ve müşteri hizmetleri alanlarında organizasyonlara değer katmak için tasarlanmıştır.

Çeşitlilik

Seminer konusu çeşitliliği ile Türkiye’nin en kapsamlı yüz yüze eğitim tedarikçisi olan PDR Open Platform, organizasyonların ve bireylerin değişen ihtiyaçlarına en uygun alternatifleri sunmak için eğitimlerini sürekli yeniler ve geliştirir. Geniş alternatiflerle dolu güncel eğitimlerimiz ile ihtiyacınız ne olursa olsun size aradığınızı sunabileceğimizden eminiz.

Pazardaki devamlılığımız ve tutarlılığımız

Kurulduğumuz 1989 yılından bu yana kurumsal eğitim pazarının lideriyiz. Deneyimimiz ile bireylerin ve organizasyonların değişen ihtiyaçlarını anlama kapasitemiz bizi pazarın en önde gelen kuruluşlarından biri yaptı.

PDR Open Platform olarak PDR Group’un deneyimini kullanarak 80.000’in üzerinde başarılı eğitim gününü, 3.500’ün üzerinde organizasyondan katılan 650.000’den fazla bireysel katılımcımız ile paylaşıyoruz ve bu rakamlar sayesinde eğitim deyince akla ilk biz geliyoruz.

 

BU SAYFAYI PAYLAŞIN